Wyświetlamy oszczędności

Miasto Serock oszczędza energię elektryczną dzięki zastosowaniu stabilizatora oświetlenia, który jest włączony w instalację oświetlenia ulicznego. Aktualne pomiary oraz ich wyniki są na bieżąco prezentowane na Dataportal. Bezpośrednio z przeglądarki uprawniony użytkownik może śledzić pracę urządzenia, analizować zarejestrowane dane oraz dokonać zmian w nastawach stabilizatora. Monitoring oraz sterowanie realizowane jest za pośrednictwem modułu telemetrycznego MT-102 zintegrowanego z regulatorem ILUEST +CR.

ILUEST +CR: Regulacja napięcia + zdalny nadzór = oszczędności

Seria ILUEST+CR zaawansowanych regulatorów oświetlenia i kontroli mocy produkowanych przez firmę Salicru, przejmuje od swojej bardzo udanej poprzedniej wersji wszelkie funkcjonalności, jednocześnie ogromnie poprawia kluczowe aspekty modułowości, wzrostu mocy w stosunku do gabarytu , ochrony i telezarządania. W rezultacie: większa elastyczność w zakresie wzrostu mocy, konserwacji, uruchamiania i integracji sprzętu sprawiają, że projekt może być lepiej zrealizowany wraz z wysoką niezawodnością i krótszymi okresami spłaty.

Seria regulatorów ILUEST+CR jest dostępna w szerokim zakresie mocy, posiada 3 warianty realizacji – wnętrzowe, napowietrzne i zestaw OEM – oraz kilka możliwości monitorowania. Używany w połączeniu z naszym potężnym systemem nadzoru w technologii SICRES Telemanagement lub Dataportal, ILUEST+CR jest teraz szczytowym osiągnięciem w zakresie zarządzania w regulacji oświetlenia i kontroli.

  • Liniowa i programowalna rampa
  • Szybki czas reakcji
  • Mała waga i gabaryty
  • Stabilizacja lepsza niż ±1%
  • Zakres od 7,5 kVA do 45 kVA

Zastosowanie: Oświetlanie i zarządzenie oszczędnościami

ILUEST+CR nadaje się do zastosowania w wielu dziedzinach, zarówno przemyśle i handlu np. drogi i autostrady, mosty drogowe i tunele, lotniska, szpitale, centra handlowe, porty, koleje, parkingi i wiele więcej. Większe możliwości nadzoru i zdalnego sterowania ILUEST+CR powoduje sprawniejsze i bardziej efektywne zarządzanie oświetleniem, niezależnie od ich zastosowania.

Udostępnij treść
LinkedIn
Twitter
Facebook

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.