Ekrany synoptyczne

Wizualizacja danych na wyciągnięcie ręki

Dane zarejestrowane przez urządzenia pomiarowe są zamieniane w informację, również w postaci graficznej.

0 +
Ekranów
0 +
Źródeł danych
0 K+
Urządzeń
0 K+
Tagów
dataportal-computer-designer
dataportal-computer-run
dataportal-computer-manage-projects

Jedno środowisko dla trzech obszarów działania

Kompleksowy system obsługi, projektowania i monitorowania obiektów.

settings.png
Zarządzaj, projektuj, uruchom

Zależnie od profilu użytkownika, w jednym środowisku oferujemy narzędzia do zarządzania kontem, projektem, użytkownikami, zdefiniowanymi zasobami (tryb Zarządzaj), tworzenia animowanych ekranów oraz przejść pomiędzy nimi (tryb Projektuj), a także uruchamiania zbudowanej wizualizacji w ruchu na pełnym ekranie przeglądarki WWW (tryb Uruchom). Zaloguj się na konto systemu DataPortal i zacznij budować własną aplikację!

web-design.png
Działanie non-stop 24/7

Oferowane zasoby systemu DataPortal zapewniają pracę non-stop, nawet w sytuacji wylogowania operatora. Dane w tym czasie są nieprzerwanie zbierane oraz poddawane wstępnej analizie. W zaistniałej sytuacji alarmowej system niezwłocznie wygeneruje powiadomienia do zdefiniowanych odbiorców. Nie ma konieczności ciągłego śledzenia ekranu monitora i aktywnego zalogowania Użytkownika.

presentation.png
DataPortal zawsze pod ręką!

Bezpłatna aplikacja mobilna DataPortal pozwala w łatwy sposób uzyskać dostęp do zasobów własnego konta na dowolnym urządzeniu wyposażonym w system operacyjny Android. System zapewnia sprawne przełączanie się pomiędzy własnymi projektami. Umożliwia to szybki podgląd danych oraz sterowanie procesem z poziomu komputera stacjonarnego lub urządzeń mobilnych.

dashboard.png
Wizualizacja danych na animowanych ekranach synoptycznych

Jest to podstawowa funkcja realizowana przez system DataPortal. Dane zarejestrowane przez urządzenia pomiarowe są zamieniane w informację, również w postaci graficznej. Może być to grafika stworzona z dostępnych narzędzi w trybie projektowania, gotowych obiektów zasobnika, jak i innych importowanych zewnętrznych grafik lub rysunków w formacie SVG.

FAQ

Często zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania
skontaktuj się z nami:

E-mail: dataportal@inventia.pl

Tel. +48 502 056 503.

Nie, DataPortal działa w dowolnej przeglądarce internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji i wtyczek. Można go również używać na tabletach i telefonach.

Nie ma znaczenia jakim systemem operacyjnym się posługujemy o ile mamy w nim zainstalowaną przeglądarkę internetową i dostęp do sieci.

Nie, DataPortal to projektowanie wizualne, w którym potrzebujemy jedynie wiedzieć jakie zmienne dostarczają jakiego tupu danych. Reszta zależy już od kreatywności i właściwego doboru elementów z przybornika.

Tak, z DataPortalu można korzystać na telefonie, choć dotyczy to głównie zarządzania zasobami lub podglądem ekranów animacyjnych. Sam edytor ekranów jest na tyle złożoną aplikacją, że na telefonie po prostu nie jest wygodne z niego korzystanie, choć możliwe.

Tak, DataPortal to system działający w chmurze internetowej i może z niego korzystać wielu użytkowników jednocześnie. Nie ma limitu jeśli chodzi o obszar zarządzania i projektowania, a do oglądania gotowych animacji administratorzy kont mogą sami ustawiać limity jednoczesnych połączeń.