Koszty użytkowania

Wybróbuj za darmo

Do rozpoczęcia pracy w DataPortal niezbędnym jest posiadanie modułu telemetrycznego firmy Inventia, jego numer seryjny i IMEI.

Wygodny

Komfort

Dla firm bez własnego zaplecza deweloperskiego, ceniących kompleksową obsługę oraz proste i przejrzyste metody rozliczania.

Stała opłata

Rocznie
Elastyczny

Profesjonalny

Dla integratorów systemów, firm posiadających własnych projektantów ceniących elastyczne metody rozliczania oraz wsparcie ekspertów.

Według zużycia

Elastyczny system rozliczeń

Brak konieczności zakupu licencji

Pracy z system DataPortal nie ograniczają żadne dodatkowe licencje. Produkt działa na wszystkich systemach operacyjnych. Wymaga użycia standardowej przeglądarki WWW bez instalacji żadnych dodatkowych wtyczek.
Zapomnij o ograniczeniu liczby zmiennych i zacznij budować swoją aplikację już dziś! Rozwijaj ją bez żadnych ograniczeń!

Inventia jest światowym dostawcą opartych na technologiach mobilnych (2G/3G/LTE, LTE Cat. M1, NB-IoT, LTE450) i GPS/GNSS urządzeń telemetrycznych i lokalizacyjnych

ISO

9001:2015

Projektowanie, rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis urządzeń elektronicznych, w tym telemetrycznych systemów gromadzenia i przetwarzania danych dla przemysłu i rolnictwa, sprzętu do monitorowania pojazdów oraz systemów do wizualizacji danych.

settings.png
Brak kosztów początkowych i końcowych

System DataPortal ma w sobie wiele zalet i cech charakterystycznych dla zaawansowanych systemów SCADA. Dodatkowo nie istnieje konieczność stosowania zewnętrznego oprogramowania, ani posiadania specjalistycznego sprzętu pełniącego rolę serwera danych. Zapewniamy automatyczną aktualizację i ciągły rozwój produktu, by umożliwić czerpanie przyjemności z jego użytkowania.

insurance.png
Brak umów oraz przejrzysty regulamin

Aby korzystać z Systemu DataPortal nie jest wymagana żadna odrębna umowa. Przejrzysty oraz dostępny online regulamin określa zasady jego użytkowania.

ecommerce.png
Kontrola kosztów

Wbudowany moduł bilingowy pozwala na bieżąco kontrolować aktualne koszty użytkowania systemu. Przejrzysty interfejs ułatwia administratorowi konta podejmowanie decyzji oraz optymalizację kosztów, zapewniając również możliwość samodzielnego doładowania konta, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Darmowy okres próbny

Na Start dajemy nawet 90 inPointów na testowanie systemu do wykorzystania maksymalnie przez 3 miesiące!

Po tym czasie wybierz jeden z dwóch Pakietów Użytkownika: Komfort lub Profesjonalny.

ludzik-prof-xludzik-prof-x2

Komfort

Gdy chcesz, by całą pracę wykonali za Ciebie specjaliści z Inventii.

Profesjonalny

Gdy czujesz, że sobie poradzisz z wyzwaniem.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze

Nasz dział handlowy może podpowiedzieć najbardziej korzystne rozwiązanie

90 inPoint na start

Każde nowe konto w systemie DataPortal jest automatycznie zasilone w 90 jednostek inPoint, służących do przetestowania możliwości systemu.

Przetestuj system

Startowy pakiet inPoint pozwoli na poznanie wszystkich możliwości DataPortalu.

Wybierz typ konta

Po okresie testowym można zdecydować się na jeden z wariantów konta - Komfortowe lub Profesjonalne.

Korzystaj w najwygodniejszy sposób

Oba warianty konta mają swoje zalety, a wybór zależności od stopnia zaawansowania użytkowników oraz ich potrzeb.

Opinie klientów

5/5
FAQ

Często zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania
skontaktuj się z nami:

E-mail: dataportal@inventia.pl

Tel. +48 502 056 503.

Koszt może być stałą opłatą abonamentową od 360 zł rocznie w trybie Komfort lub rozliczeniem za zużycie zasobów w trybie Profesjonalnym. Do obliczeń przygotowaliśmy kalkulator kosztów.

W trybie Komfort klient może korzystać z DataPortalu uiszczając stałą opłatę roczną, a specjaliści w Inventii przygotowują ekrany synoptyczne. W trybie Profesjonalnym rozliczenie odbywa się na podstawie zużycia zasobów za pomocą wirtualnej waluty inPoint.

W trybie Komfort mamy stałą opłatę abonamentową za ograniczoną liczbę zasobów plus koszt utworzenia ekranów synoptycznych na życzenie.

W trybie Profesjonalnym mamy rozliczenie za zużycie zasobów. Do obliczeń przygotowaliśmy kalkulator kosztów.

Nie ma umowy na określony czas korzystania z DataPortalu, ale w trybie Komfort wnosi się stałą opłatę za rok używania systemu.