Inventia Sp. z o.o.

O nas

Ponad 40 pracowników: inżynierów, informatyków oraz ekspertów wspierających obsługę klienta. Wspólne, profesjonalne działania i nieustanny rozwój kadry zapewniają najlepszy efekt.

Kim jesteśmy?

Inventia Sp z o.o.

Inventia jest światowym dostawcą opartych na technologiach mobilnych (2G/3G/LTE, LTE Cat. M1, NB-IoT, LTE450) i GPS/GNSS urządzeń telemetrycznych i lokalizacyjnych (moduły RTU, telesterowniki PLC, bramy komunikacyjne, rejestratory, rozwiązania bateryjne).

data-analysis.png
Monitoring i analiza

INVENTIA oferuje otwarte i skalowalne systemy, bazujące na sprawdzonych standardach przemysłowych, przyjazne narzędzia konfiguracyjne i integracyjne zapewniające łatwe połączenie z posiadanymi przez użytkownika systemami SCADA, relacyjnymi bazami danych oraz systemami zarządzania i analizy danych.

blogging.png
Przemysłowy Internet Rzeczy (IIOT)

Rozwiązania Inventii to także elementy i systemy Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIOT) oraz interaktywny system wizualizacji i raportowania w technologii chmury, z dostępem z poziomu urządzeń mobilnych.

presentation.png
Automatyka przemysłowa

Sukces rynkowy zbudowany we współpracy ze znaną na rynku automatyki przemysłowej firmą AB-MICRO jest efektem nie tylko wysokiej jakości produktów i nowatorskiej funkcjonalności, ale także konsekwentnie realizowanej koncepcji otwartych rozwiązań swobodnie konfigurowalnych przez użytkownika.

Doświadczeni specjaliści

Wysoki standard rozwiązań

Rozwiązania Inventii tworzone są przez grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie automatyki, telekomunikacji i technologii IT.

Nagrody

Moduły telemetryczne serii MT zdobyły w Polsce prestiżowe nagrody:

  • Diamenty Forbesa 2017, 2023,
  • Gazela Biznesu 2014, 2015, 2017,
  • Złoty Medal Targów AUTOMATICON,
  • Złoty Medal Targów Poznańskich,
  • Grand Prix Targów WODKAN,
  • Produkt Roku Control Engineering Polska dla serii MOBICON

Więcej informacji:
https://www.inventia.pl/nagrody-i-wyroznienia/

ISO 9001:2015​

Projektowanie, produkcja i sprzedaż a także usługi świadczone przez INVENTIĘ objęte są certyfikowanym Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015.

Misja

Misją firmy jest dostarczanie szerokiej rzeszy odbiorców w kraju i poza jego granicami tworzonych i stale doskonalonych, wyprzedzających opracowania konkurencyjne, rozwiązań technicznych, stanowiących podstawę nowoczesnych, bezprzewodowych, systemów przekazywania danych na potrzeby telemetrii obiektów stacjonarnych i ruchomych. Misję firmy realizujemy tworząc i dostarczając kompleksowe rozwiązania sprzętowe i programowe wykorzystujące najnowsze zdobycze technologii w zakresie elektroniki i telekomunikacji.

Wsparcie dla wielu branż

W Inventii wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki i technologii po to, by stworzyć optymalne rozwiązania zmieniające codzienną pracę wielu branż.

Bezprzewodowa komunikacja

Nieustannie doskonalimy rozwiązania bezprzewodowego przekazywania danych tak, żeby umożliwiały realizację nawet najbardziej zaawansowanych i wymagających systemów stacjonarnych i mobilnych.

Kompleksowe rozwiązania

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania sprzętowe i programowe, które wyróżnia efektywność i profesjonalizm, a jednocześnie łatwość wdrożenia i użytkowania.

Poznaj nasz zespół

Rozwiązania Inventii tworzone są przez grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie automatyki, telekomunikacji i technologii IT.

Jerzy Białousz

Prezes

Tomasz Tokarski

Dyrektor Operacyjny Pionu Badań, Rozwoju i Produkcji

Andrzej Paszkowski

Kierownik działu wytwarzania oprogramowania

Bartosz Cabaj

Manadżer produktu