Jak zacząć?

Rejestracja konta w systemie DataPortal

Do rozpoczęcia pracy w DataPortal niezbędnym jest posiadanie modułu telemetrycznego firmy Inventia, jego numeru seryjnego oraz IMEI.

0 +
Ekranów
0 +
Źródeł danych
0 K+
Urządzeń
0 K+
Tagów

Szybko, tanio i profesjonalnie!

Dodaj do konta użytkowników, by mogli podziwiać efekty
Twojej pracy i zdefiniuj dla nich poziomy uprawnień.

Sprawdź moduł i dodaj go do DataPortalu

Zarejestruj swoje konto w systemie DataPortal, posługując się jednym z posiadanych modułów telemetrycznych lub lokalizacyjnych.

Zdefiniuj źródło i tagi

Zdefiniuj źródło danych, z którego zaczniesz zbierać dane i dodaj zmienne, dzięki którym będziesz miał pełną kontrolę nad obiektem.

Zaprojektuj wizualizację

Stwórz swój przyjazny ekran używając gotowych elementów z przybornika lub zbuduj go od podstaw według swojej wyobraźni.

Darmowy okres próbny

Na Start dajemy nawet 90 inPointów na testowanie systemu do wykorzystania maksymalnie przez 3 miesiące!

Po tym czasie wybierz jeden z dwóch Pakietów Użytkownika: Komfort lub Profesjonalny.

ludzik-prof-xludzik-prof-x2

Komfort

Gdy chcesz, by całą pracę wykonali za Ciebie specjaliści z Inventii.

Profesjonalny

Gdy czujesz, że sobie poradzisz z wyzwaniem.

Masz moduł MT lub ML?

Z platformy może korzystać każdy kto posiada moduł telemetryczny firmy Inventia. Wystarczy zarejestrować moduł i zalogować się na swoje Konto w ulubionej przeglądarce internetowej. Animowana, skalowalna i responsywna grafika wektorowa zapewnia prawidłowe wyświetlanie ekranów synoptycznych niezależnie od rozdzielczości i proporcji wyświetlacza w urządzeniu użytkownika.

FAQ

Często zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania
skontaktuj się z nami:

E-mail: dataportal@inventia.pl

Tel. +48 502 056 503.

Nie, DataPortal działa w dowolnej przeglądarce internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji i wtyczek. Można go również używać na tabletach i telefonach.

Nie ma znaczenia jakim systemem operacyjnym się posługujemy o ile mamy w nim zainstalowaną przeglądarkę internetową i dostęp do sieci.

Nie, DataPortal to projektowanie wizualne, w którym potrzebujemy jedynie wiedzieć jakie zmienne dostarczają jakiego tupu danych. Reszta zależy już od kreatywności i właściwego doboru elementów z przybornika.

Tak, z DataPortalu można korzystać na telefonie, choć dotyczy to głównie zarządzania zasobami lub podglądem ekranów animacyjnych. Sam edytor ekranów jest na tyle złożoną aplikacją, że na telefonie po prostu nie jest wygodne z niego korzystanie, choć możliwe.

Tak, DataPortal to system działający w chmurze internetowej i może z niego korzystać wielu użytkowników jednocześnie. Nie ma limitu jeśli chodzi o obszar zarządzania i projektowania, a do oglądania gotowych animacji administratorzy kont mogą sami ustawiać limity jednoczesnych połączeń.