Idealny dla małych, optymalny dla dużych projektów

Stabilność i niezawodność systemu

DataPortal zachowuje sprawne działanie zarówno przy niewielkich realizacjach, jak i rozbudowanych projektach. Zapewnia optymalne działanie bez względu na dołączanie kolejnych zasobów, rosnącej liczby użytkowników czy zwiększającej się objętości przetwarzanych danych.

0 +
Ekranów
0 +
Źródeł danych
0 K+
Urządzeń
0 K+
Tagów
data-analysis.png

Nieprzerwane działanie

Oferowane zasoby systemu DataPortal zapewniają pracę non-stop, nawet w sytuacji wylogowania operatora.

megaphone.png

Alarmowanie

W zaistniałej sytuacji alarmowej
system niezwłocznie wygeneruje powiadomienia do
zdefiniowanych odbiorców.

chat.png

Wsparcie techniczne

Nasi doradcy są dostępni poprzez infolinię działającą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 oraz poprzez wbudowany moduł pomocy technicznej.

Idealny dla małych, optymalny dla dużych projektów

DataPortal zachowuje sprawne działanie zarówno przy niewielkich realizacjach, jak i rozbudowanych projektach. Zapewnia optymalne działanie bez względu na dołączanie kolejnych zasobów, rosnącej liczby użytkowników czy zwiększającej się objętości przetwarzanych danych.
user.png
Przetwarzanie danych wejściowych

Napływające do DataPortalu dane pomiarowe, oprócz rejestracji, mogą zostać również przekształcone matematycznie lub logicznie. Nowe dane zapisane w przeliczonej postaci są gotowe do zaprezentowania na ekranach synoptycznych, zapewniając dostęp do informacji.

web-design.png
Dokumentacja w języku polskim i angielskim

Intuicyjność i swoboda użycia systemu DataPortal to nie wszystko! Oferowany produkt posiada rozbudowaną oraz na bieżąco aktualizowaną dokumentację, prowadzoną obecnie w dwóch językach: polskim i angielskim.

presentation.png
Dobre praktyki poparte certyfikatem

Projektowanie, produkcja i dystrybucja objęte są certyfikowanym Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015. Norma wymaga od nas ciągłego doskonalenia. Nie obawiamy się wyzwań i innowacyjnych projektów.

Ulepszamy nasz system

Słuchamy sugestii klientów i użytkowników

Od początkowego wdrożenia DataPortalu wprowadziliśmy szereg usprawnień i udogodnień na potrzeby naszych klientów i nadal rozwijamy produkt, tak, aby jego funkcjonalność odpowiadała na rzeczywiste potrzeby użytkowników.

Indywidualny ekran logowania z możliwością dodania własnych elementów graficznych
Masowe tworzenie wielu zmiennych (tagów)
Archiwum wartości wyjściowych, wejściowych i alarmów dla każdej zmiennej
Rola Integratora mogącego tworzyć konta dla swoich klientów
Zarządzanie aktywnymi sesjami ekranów synoptycznych
Przybornik gotowych elementów graficznych
Całkowicie przeprojektowany i unowocześniony proces tworzenia zmiennych w trybie projektowania ekranów
Współdzielenie projektów pomiędzy kontami
FAQ

Często zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania
skontaktuj się z nami:

E-mail: dataportal@inventia.pl

Tel. +48 502 056 503.

Nie, DataPortal działa w dowolnej przeglądarce internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji i wtyczek. Można go również używać na tabletach i telefonach.

Nie ma znaczenia jakim systemem operacyjnym się posługujemy o ile mamy w nim zainstalowaną przeglądarkę internetową i dostęp do sieci.

Nie, DataPortal to projektowanie wizualne, w którym potrzebujemy jedynie wiedzieć jakie zmienne dostarczają jakiego tupu danych. Reszta zależy już od kreatywności i właściwego doboru elementów z przybornika.

Tak, z DataPortalu można korzystać na telefonie, choć dotyczy to głównie zarządzania zasobami lub podglądem ekranów animacyjnych. Sam edytor ekranów jest na tyle złożoną aplikacją, że na telefonie po prostu nie jest wygodne z niego korzystanie, choć możliwe.

Tak, DataPortal to system działający w chmurze internetowej i może z niego korzystać wielu użytkowników jednocześnie. Nie ma limitu jeśli chodzi o obszar zarządzania i projektowania, a do oglądania gotowych animacji administratorzy kont mogą sami ustawiać limity jednoczesnych połączeń.