Komfortowy czy Profesjonalny?

DataPortal to system wizualizacji zaprojektowany jako serwis zdalny, pracujący w bezpiecznym środowisku chmury obliczeniowej.

Do tworzenia i wyświetlania ekranów z animowaną grafiką, nie jest wymagane ani dodatkowe zewnętrzne oprogramowanie, ani posiadanie specjalistycznego sprzętu pełniącego rolę serwera danych.

Procesy serwisu DataPortal, takie jak gromadzenie danych z urządzeń, ich przetwarzanie i analiza oraz udostępnianie przygotowanych ekranów odbiorcy, są pod stałą kontrolą systemu. DataPortal to stabilne środowisko dla małych, średnich i dużych systemów.

Do rozpoczęcia pracy w DataPortal niezbędnym jest posiadanie modułu telemetrycznego firmy Inventia, jego numer seryjny i IMEI. Jeden moduł uprawnia do założenia jednego konta, ale do każdego konta może być dołączone wiele modułów w celu utworzenia nawet bardzo dużych systemów telemetrycznych z wizualizacją na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową.

System służy do:

  • nadzoru nad obiektami
  • wizualizacji danych z modułów telemetrycznych na animowanych ekranach synoptycznych
  • przetwarzania danych wejściowych na informację prezentowaną w przejrzysty i łatwy do interpretacji sposób
  • archiwizacji wybranych danych
  • raportowania i analizy zebranych danych
  • alarmowania i powiadamiania o stanach krytycznych np. o przekroczeniu zadanych progów alarmowych
  • konfiguracji wybranych modułów telemetrycznych
  • buforowania danych i przekazywania ich do innych systemów
  • dostępu do informacji w chmurze

Pakiety do obsługi systemu:

Komfortowy – dla firm bez własnego zaplecza deweloperskiego, ceniących kompleksową obsługę oraz proste i przejrzyste metody rozliczania (stała opłata abonamentowa rozliczana raz w roku). Projektowanie i wsparcie wdrożeniowe pozostają po stronie Inventii.

Profesjonalny – dla integratorów systemów, firm posiadających własnych projektantów. Pozwala na swobodne budowanie wizualizacji przy pomocy dostępnych narzędzi i elementów graficznych, obsługę kont użytkowników, korzystanie z biblioteki elementów graficznych lub tworzenie własnych. Pakiety inPointów na korzystanie z systemu w trybie “pay as you go” (płacisz za tyle, ile zużyłeś). Profesjonalne wsparcie techniczne na poziomie eksperckim dla Partnerów. Szkolenia.

Rozpocznij pracę z DataPortal!

Rejestracja konta jest bezpłatna. Każde nowe Konto zawiera pakiet 90 inPointów, służących do przetestowania możliwości systemu, możliwych do wykorzystania przez maksymalnie 3 miesiące.

Po ich zużyciu mogą Państwo zdecydować się na dalszą pracę z systemem DataPortal poprzez doładowanie Konta lub skorzystanie z pakietu Komfort.

Zostań naszym Partnerem biznesowym!

Zadzwoń: +48 502 056 503, 22 545 32 32 lub napisz: dataportal@inventia.pl

Wciąż życzymy dobrego zdrowia!

Udostępnij treść
LinkedIn
Twitter
Facebook

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.